Підвищення мінімальної допомоги по безробіттю

0

Відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Під час засідання було прийнято рішення про підвищення мінімальної допомоги із безробіття для застрахованих осіб з 1 січня 2018 року до 1440 грн. Наразі мінімальна допомога із безробіття для застрахованих осіб становить 1280 грн, а для незастрахованих осіб – 544 грн, повідомляє КВПУ.

Окрім цього, правління Фонду схвалило Концепцію розвитку Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України до 2020 року. Прийнято також бюджет та кошторис видатків Фонду на 2018 рік та План заходів зі скорочення та підвищення ефективності використання енергоносіїв об’єктами нерухомого майна державної служби зайнятості.

Заслухано інформацію про стан реформування та перспективи розвитку державної служби зайнятості та про практичне впровадження результатів проекту ПРООН «Підтримка реформи соціального сектору в Україні» за напрямом «Залучення на ринок праці найуразливіших груп населення та жінок».
Loading...Залишити коментар