Підвищення мінімальної заробітної плати не вплинуло на ціни

1

Показник інфляції в березні 2017 року залишається в межах прогнозу і свідчить про відсутність впливу зростання мінімальної зарплати на загальне зростання цін.

Про це інформує прес-служба Міністерства соціальної політики.

«Ціни на споживчому ринку в березні поточного року в порівнянні з попереднім місяцем виросли на 1,8%, з початку року – на 3,9%. Березневий показник більший, ніж в попередні місяці, проте очікуваний і в межах прогнозованих розрахунків», – сказано в повідомленні.

На думку міністерства, підвищення мінімальної заробітної плати стало кроком для детінізації відносин між роботодавцями та найманими працівниками.
Loading...1 коментар

  1. Людмила on

    Все залежить від того як органи статистики рахують індекс цін. Насправді більшість цін виросли в 3 рази навіть у порівнянні з листопадом-груднем 2016 року. Якщо говорять, що ріст мінімальної заробітної плати не впливає на ріст цін, то це може говорити тільки особа далека від економіки. Потрібно рахувати все правдиво, а не гра на публіку Для тих кому основну заробітну плату збільшили до 30-50 тис.грн , а додаткова у 3,5 -6 раз більша за основну, то ціни не зросли, а в кого вона не виросла, а залишилась на рівні 3-5 тис.грн то ціни дійсно виросли в 2,5-3 рази в середньому

Залишити коментар