Пілоти Lufthansa відмовляються депортувати біженців

0

Пілоти Lufthansa зупинили депортації 222 претендентів статусу біженця, відмовившись злітати.

Компанії також не вдалося знайти заміну – більшість пілотів підтримали колег і теж не стали відправляти людей назад в Афганістан, де, на їхню думку, не вщухає насильство, відповідальність за яке несуть благополучні країни заходу.

Відзначимо, в деяких випадках влада Німеччини приймають рішення вкоторих Афганістан розглядається як «безпечна країна походження», незважаючи на триваюче насильство і репресії. За даними німецьких урядових чиновників, в період з січня по вересень в цілому 222 заплановані депортації були класифіковані як «невдалі» через відмови пілотів.

Більшість – 140 – відбулося в аеропорту Франкфурта. Інші відмовилися летіти з аеропорту Кельн-Бонн. Цифри були представлені партією Die Linke. Деякі з рейсів належали Lufthansa і її дочірньої компанії Eurowings. Представник Lufthansa Майкл Ламберт на сторінках підтримав пілотів: «Якщо у пілота створюється враження, що безпека польотів може бути порушена, він повинен відмовитися від перевезення пасажира. Якщо співробітники служби безпеки в аеропортах будуть мати якусь інформацію заздалегідь, що вказує на те, що під час депортації ситуація може загостритися, вони можуть заздалегідь вирішити, щоб не допустити пасажирів».
Loading...Залишити коментар