Пінчук вважає, що Україні треба відмовитись від Криму та вступу в ЄС

4

pinchuk

Український бізнесмен та зять колишнього президента України Леоніда Кучми Віктор Пінчук заявив, що Україні потрібно піти на «хворобливі компроміcи» заради досягнення миру.

Про це він написав у статті для The Wall Street Journal.

На думку Пінчука, першим пунктом йде відмова на найближче майбутнє від заяв про намір вступити в ЄС.

Бізнесмен запевнив, що підтримує позицію щодо того, що Крим є частиною України і повинен бути повернений, але, на його думку, Крим не повинен стояти на шляху угоди, яка завершить війну на Донбасі.

Він визнав, що конфлікт на Сході України ініційовано «з-за кордону» і не є цивільним, а також що справедливі вибори на окупованих територіях неможливі. При цьому Пінчук не виключає, що цією позицією доведеться поступитися і «прийняти місцеві вибори» бойовиків. На його думку, таким чином буде продемонстровано «прихильність України мирному об’єднанню».

Пінчук закликав заявити, що Україна відмовляється від перспективи членства в НАТО як в короткостроковій, так і в середньостроковій перспективі.

За словами бізнесмена, Києву також слід «дати ясно зрозуміти, що ми готові прийняти ослаблення санкцій» щодо РФ, що, вважає Пінчук, наблизить до «вільної, єдиної, мирної та безпечної України».
Loading...4 Comments

  1. олег on

    Якби таке заявила Савченко її би розіп’яли. А олігарха пінчука злегка пожурять.

  2. однако on

    сам замочится иль яму веревку с дешевым мылом подогнать ?

  3. А больше Пинчук ничего не хоче? Харя не треснет….

  4. коля on

    Олигархи – это власть Украины. Если они так решили – значит так и будет.

Залишити коментар