Після зростання мінімалки ціни рости не будуть, – Мінсоцполітики

6

Ìèíèñòð ñîöèàëüíîé ïîëèòèêè Àíäðåé Ðåâà âî âðåìÿ çàñåäàíèÿ Êàáèíåòà Ìèíèñòðîâ Óêðàèíû â Êèåâå, 29 àïðåëÿ 2016 ã. Ôîòî Ñèðîòêèíà Àíàñòàñèÿ / POOL / ÓÍÈÀÍ

У Міністерстві соціальної політики стверджують, що підвищення мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень не викличе зростання цін на споживчі товари і послуги.

Про це під час години запитань до уряду сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє “Укрінформ”.

“Стверджуємо, що в даних умовах підвищення заробітної плати не викличе зростання цін на споживчі товари і послуги. Левова частина ресурсу – це зменшення тіньових, неофіційних заробітних плат”, – сказав Рева.

Водночас міністр заявив, що підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень не змусить підприємців переводити своїх працівників на скорочений робочий день.

“Не погоджуюся з твердженням, що рішення про підвищення мінімальної заробітної плати змусить підприємства переводити своїх працівників на скорочений робочий день, тиждень.

Державою створені достатні умови для роботодавців, які мають змогу підвищувати заробітну плату для працівників. Завдяки вашому рішенню, шановні колеги, податкове навантаження на фонд оплати праці минулого року було зменшено, зокрема ЄСВ з 38 до 22 відсотків”, – зазначив Рева.

Раніше, в НБУ заявили, що підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень матиме помірний вплив на майбутню споживчу інфляцію та, враховуючи те, що підвищення доходів частини українців буде стимулювати їх споживання, це може додати до показника інфляції наступного року близько 1%.

Як повідомлялося, Уряд підвищив мінімальну зарплату в 2017 році до 3,2 тисяч гривень.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко зазначив, що зростання мінімальної заробітної плати до 3,2 тисяч гривень не вплине на розмір субсидії, призначеної у опалювальному сезоні 2016-2017 років.

Президент Петро Порошенко зазначив, що зростання “мінімалки” не підвищить податки для бізнесу.
Loading...6 Comments

 1. ще не стигли прийняти , а ціни на проїзд вже підняли на 1 грн (+20%) – то в нас бензин так сильно подорожчав , чи просто “кусять хочеться” ?

 2. Вита on

  Ну конечно не будут цены расти, поскольку они уже выросли и продолжают рост… Маршрутки уже подорожали, молоко, мясо… Предприниматели и предприятия будут платить больше ЕСВ и эти подонки будут рассказывать, что они не перекладут эти налоги на плечи потребителей?! Мразь майданная!

 3. Евгений on

  Ну ну. Вчера уже предупредили, что с февраля муниципальная парковка в Харькове дорожает с 400 до 500грн. и это только начало. Обещать – не значит жениться!!

 4. Запорожец on

  У Запоріжжі хліб нового врожаю вже здорожчав удвічі, так само як і всі інші продукти… А про шо каже міністр? Чи він не наш?

 5. valentina on

  Кого держат за идиотов такими заявлениями? Среднестатистическому гражданину ясно, что в себестоимость продукции заложены заработная плата и налоги.
  Стыдно должно быть держать людей за баранов.

Залишити коментар