По справі Шеремета не має жодного підозрюваного

0

Слідчі, які займаються справою про вбивство Павла Шеремета, до сих пір не мають жодного підозрюваного. Про це 20 липня під час спілкування з журналістами заявив речник МВС Артем Шевченко.

«Немає чіткого підозрюваного або підозрюваних. В даний час ситуація залишається такою, що похвалитися тим, що є підозрювані, ми не можемо», – сказав Шевченко.

Також він поскаржився на те, що процес розслідування вбивства ускладнюється тим, що у журналіста було російське громадянство. За словами представника МВС, правоохоронці хочуть провести в Росії ряд слідчих дій, проте це неможливо через нинішніх відносин між Україною і РФ.

«Слідство дуже хоче провести слідчі дії на території Росії, але зробити це зараз неможливо через характер відносин з РФ», – додав Шевченко.

Нагадаємо, вранці 20 липня 2016 року автомобіль, в котрому їхав Павло Шеремет підірвали в центрі Києва. Журналіст загинув. Автомобіль належав власниці видання “Українська правда” Альоні Притулі. Серед версій вбивства професійна діяльність, особисті мотиви, диверсії іноземних спецслужб, а також замах на власницю автомобіля Альону Притулу.

Як відомо, 24 травня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в справі про вбивство журналіста Шеремета слідство допустило помилку, не вилучивши одну з найважливіших відеозаписів.

Раніше було опубліковане розслідування журналістів, в якому йшлося, що колишній співробітник СБУ Ігор Устименко був поруч з місцем злочину у ніч закладання вибухівки.

Автори розслідування зазначили, що чоловік, імовірно, працював у СБУ принаймні до 2014 року. В СБУ заявили, що він з 2014 року не працює у відомстві. Після оприлюднення розслідування поліція допитала Устименка.
Loading...Залишити коментар