Побитому «азовцями» ветерану Афганістану загрожує ампутація пальця

0

Лікарі лікарні швидкої медичної допомоги Миколаєва обстежили голову обласної Спілки ветеранів Афганістану Юрія Солов’я, побитого сьогодні під час нападу на офіс «афганців».

У потерпілого діагностовано струс головного мозку, розсічення шкірних покривів голови і відкритий перелом вказівного пальця правої руки.

В даний час Юрій Соловей госпіталізований в відділення пластичної та реконструктивної хірургії міської лікарні № 4. Лікарі роблять зусилля з порятунку зламаного пальця правої руки – перелом настільки серйозний, що хворому загрожує ампутація.

З урахуванням того, що потерпілий отримав серйозну черепно-мозкову травму, він буде перебувати під постійним наглядом лікарів – в разі необхідності хворого переведуть у відділення нейрохірургії ЛШМД.

Нагадаємо, 9 травня під час святкової ходи між представниками ультраправих організацій та ветеранами військового конфлікту в Афганістані відбулась сутичка. Що саме спровокувало конфлікт, невідомо, адже ветерани йшли під синьо-жовтим прапором та прапором з тризубом. В кінці акції представник ветеранів заявив, що вони виступають за територіальну цілісність та незалежність України, але будуть боротись проти фашистів. Конфлікт продовжився на наступний день, 10 травня, коли група молодиків спортивної зовнішності увірвалась в офіс та жорстоко побила декількох «афганців». Між нападниками, які себе навіть не приховували, були активісти ЦК «Азов» та Національного корпусу.
Loading...Залишити коментар