Подробиці допиту Савченко на поліграфі

0

Сьогодні відбувся допит народного депутата Надії Савченко на поліграфі. При цьому були присутні тільки три експерти, адвокат і охоронець СІЗО.

Про це журналістам розповів адвокат Савченко Олег Соловей, пише Сьогодні.

За його словами, експерти не надали висновки і не сказали, чи буде продовжуватися допит чи ні.

“Вони взяли паузу на два дні. Наші питання не ставили. Питання захисту, на яких наполягала Надія Вікторівна і вона кілька разів піднімала ці моменти. Причини не пояснюють. Поки нічого оскаржити. Поки немає висновку експертів” , – сказав адвокат.

За його словами, перед тим, як Савченко доставили з СІЗО, вона проходила огляд у лікаря.

“Нас відправили в одне місце, Надію Вікторівну привели в інше місце. Вона перебувала одна, без присутності адвокатів … Питання стосувалися в тому числі і того, чи ухилялася коли-небудь Надія Вікторівна від сплати податків. Вона сказала, що ні і що все життя платила за комунальні платежі на відміну від інших народних депутатів … тобто наші питання були долучені, але вони їх не задали. Ми чекаємо навіть не результатів, а попередній висновок експертів, чи буде продовження далі, або не буде такого продовження, і вони закриють експертизу” , – сказав Олег Соловей, зазначивши, що Савченко шкодує, що допит був закритим. Також він додав, що протягом всієї процедури Савченко залишалася спокійною, упевненою і почувається “досить добре”.
Loading...Залишити коментар