Показ ЛГБТ-фільму з "Жовтня" знову зривали - Перший Соціальний

Показ ЛГБТ-фільму з “Жовтня” знову зривали

0

dgovten

Оргкомітет міжнародного кінофестивалю “Молодість” заявив про другу спробу зірвати показ фільму в рамках програми “Сонячний зайчик” (фільми присвячені ЛГБТ-спільноті).

Про ці події повідомив президент кінофестивалю “Молодість” Андрій Халпахчі. За його словами, молодики, що намагались зірвати показ фільму в кінотеатрі “Кінопанорама”, який замінив знищений “Жовтень”, назвались представниками “Правого Сектору”, однак партія офіційно заперечила свою причетність до підпалу.

Це стає цікавим на тлі того, що розглядається дві версії подій в кінотеатрі “Жовтень”: підпал з метою рейдерського захоплення землі або зрив показу фільму про ЛГБТ-спільноту. Раніше в таких заходах часто брала участь “Свобода”, однак цього разу вона теж спростувала подібні підозри.

Однак, повторна спроба зірвати показ фільму з цієї ж серії ультраправими молодиками невідомого походження, наштовхує на думку, що друга версія підпалу (про гомофобію) має під собою ґрунт.

Мабуть, ті, хто брав участь в такій акції не розраховували, що нанесуть аж такі збитки кінотеатру та місту і тому намагаються сховати кінці у воду. Однак, чомусь так видається, що та вода біля правого берега.
Loading...Залишити коментар