Поліцейські не вилучали тих відео, які показали журналісти у справі Шеремета

1

Слідчі, які розслідують вбивство Павла Шеремета, не вилучили відео з камери спостереження, яке взяли автори фільму-розслідування про журналіста.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко.

“В цьому слідстві була помилка. Вилучивши 201 камеру відеоспостереження, ще одна – і, як виявилося, найважливіша, – камера не була вилучена, що весь цей час не давало дуже важливої інформації слідству”, – сказав пан Луценко у виступі в парламенті.

За його словами, це відео стало відомим завдяки журналістам, “шкода, що на весь світ, а не тільки для слідчих”.

Він додав, що “ці плівки – дуже важливі для слідства”.

“Наскільки я знаю, керівництво МВС також визнало помилку і зараз намагається надолужити згаяний час”, – додав він.

Раніше було опубліковане розслідування журналістів, в якому йшлося, що колишній співробітник СБУ Ігор Устименко був поруч з місцем злочину у ніч закладання вибухівки.

Автори розслідування зазначили, що чоловік, імовірно, працював у СБУ принаймні до 2014 року. В СБУ заявили, що він з 2014 року не працює у відомстві. Після оприлюднення розслідування поліція допитала Устименка.

Нагадаємо, вранці 20 липня 2016 року автомобіль, в котрому їхав Павло Шеремет підірвали в центрі Києва. Журналіст загинув. Автомобіль належав власниці видання “Українська правда” Альоні Притулі. Серед версій вбивства професійна діяльність, особисті мотиви, диверсії іноземних спецслужб, а також замах на власницю автомобіля Альону Притулу.

Раніше з’явилось відео, нібито, встановлення вибухівки під автомобіль Шеремета.

До слова, журналісти “17 каналу” опинились на місці вбивства відразу, чим привернули увагу слідчих. Вони пояснили, що чекали мера Віталія Кличка, з яким домовлялись про інтерв’ю, однак сам Кличко це заперечив. Журналістів викликали на допити.

Поліція не впевнена, що зможе розкрити це вбивство.
Loading...1 коментар

  1. Pingback: У справі Шеремета нема прогресу, – Луценко | FakeOFF.info

Залишити коментар