Поліцейські «помилково» побили не ту людину

0

poterpilyj

Співробітники Теофіпольсьокого відділу поліції виїхавши на виклик, щоб заспокоїти п’яного чоловіка та переплутавши адресу побили Віталія Макарчука, повідомляє Хмельницький.

На Хмельниччині правоохоронці переплутали адресу виклику, та побили не ту людину. Як розповів потерпілий Віталій Макарчук, замість того, щоб прийти до сусідки, яка просила заспокоїти її п’яного чоловіка, вони зайшли не туди. Чоловіка силоміць витягли на подвір’я, побили, одягли кайданки та повезли у відділок.

До правоохоронців надійшов виклик від жінки, яка повідомила, що її чоловік перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, почав розпускати руки. Працівники поліції приїхали на місце виклику, проте переплутали адресу і потрапили до її сусіда. За словами потерпілого, на його порозі з’явилось троє правоохоронців, які запитали його: “Де жінка”. У відповідь, чоловік сказав, що “жінка в Польщі”. Правоохоронці розповіли, що до них надійшло повідомлення, що на вулиці Широкій чоловік жінку б’є. Віталій порадив їм спочатку з’ясувати кого вони шукають, і коли зачинився, то почув в свій бік брудну лайку. Далі працівники поліції витягли його на вулицю, де одягнули наручники, та почали бити, повідомляє Хмельницький з посиланням на Надзвичайні новини.

Сусідка, яка викликала поліцію, каже, що бачила як машина під’їхали до будинку сусіда, а через хвилину почула крики Віталія, що поліцейські помилились адресою. Інші сусіди теж бачили як троє правоохоронців били чоловіка, який лежав на землі у наручниках. Потім потерпілого залишили біля службового автомобіля, і пішли заспокоювати сусіда, до якого дружина їх і викликала поліцію. Обох повезли до відділку поліції. Сусіда притягнули до адмінвідповідальності, а проти Віталія Макарчука порушили кримінальне провадження, за те, що він нібито чинив спротив правоохоронцям.

Начальник Теофіпольсьокого відділу поліції Василь Стецюк, виправдовує підлеглих, та каже, що проти Віталія порушили кримінальне провадження, бо він з агресію сприйняв помилковий приїзд поліції. А оперуповноважений Андрій Триндюк, один із трьох правоохоронців, розповів, що чоловік перший напав на поліцейських, і нібито його вдарив, але синців чомусь не залишилось.

Потерпілий написав заяву у прокуратуру. Чоловік сподівається, що його кривдників покарають і звільнять з поліції, а кримінальне провадження проти нього скасують. Його підтримують односельці. Кажуть поки в поліції будуть такі працівники, їм страшно звертатись до них по допомогу.
Loading...Залишити коментар