Поліція проявила пасивну реакцію на дії ультраправих

0

В YouTube опублікували відео з подій, які відбувались під час проведення в Києві акції пам’яті вбитих російськими неонацистами правозахисників Стаса Маркелова та Анастасії Бабурової.

“Акція пам’яті С.Маркелова і А.Бабурової. Київ, Михайлівська площа. Найбільш грубі порушення ультраправих та очевидна пасивність поліції. Активісти “Соціального руху” провели акцію, незважаючи на тиск”, – написано в описі відео.

Нагадаємо, акція, що відбулась 19 січня в Києві на Михайлівській площі, була приурочена вшануванню пам’яті журналістки Анастасії Бабурової та адвоката Станіслава Маркелова, які були вбиті в Москві у 2009 році за свою професійну діяльність російськими націоналістами.

Останньою, і вже посмертною, публікацією Анастасії стало інтерв’ю зі Станіславом Маркеловим про проблему безкарності у воєнних злочинах, вчинених російськими військовослужбовцями проти мирного населення під час Другої російсько-чеченської війни. Зокрема, Станіслав представляв інтереси родини 18-ти річної чеченської дівчини Ельзи Кунгаєвої, яка була викрадена, зґвалтована, та вбита у березні 2000-го року полковником російської армії Юрієм Будановим.
Loading...Залишити коментар