Поліція спровокувала масові заворушення

0

tilo

Днями в Індії поліція і спецназ прибули в околицю села Хазарібагхом (штат Джаркханд), де спали більше тисячі чоловік, що чергували там з 15 вересня.

Ці сільгоспугіддя дають три врожаї на рік. Селяни не хочуть, щоб ці лісові землі придбала держкорпорація NTPC для видобутку вугілля.

Їх стали штовхати, щоб звільнити шлях техніці компанії. Коли про побиття жінок стало відомо в навколишніх околицях, натовп збільшився. Поліція застосувала газ, але і він не допоміг. Далі розпочалася стрілянина, внаслідок якої поранено 40 і вбито 4 місцевих жителів. Поліція заявила, що це була оборона. Мовляв, коли була затримана місцева депутат, що очолювала акцію, на її транспорт влаштували засідку з камінням і палицями, намагаючись її звільнити. Тоді постраждали 18 копів. Їхні дві автівки підпалили.

“Вони відкрили вогонь, коли були спроби чинити опір. Люди, які благали про пощаду склавши руки, були розстріляні з близької відстані. Вони стріляли в людей без тіні поваги до прав людини. Вони були більш жорстокими, ніж британці”, – розповіли ними поранені.

Чотирьох представників влади в критичному стані відвезли в Ранчо, де є приватна лікарня.
Селяни перекрили трасу на Баркагаон, вийшовши разом з тілами загиблих.
Loading...Залишити коментар