Поліція відступила перед погрозами гірників

0

shahtari

Шахтарі з Луганщини, попри перешкоди з боку поліції, виїхали на Київ.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Зараз мені повідомили, що шахтарі Лисичанська (Луганська область), на яких здійснювався тиск з боку місцевої поліції (вона блокувала виїзд на мирну акцію протесту в Києві) заявили, що готові лишитися вдома, зупинити чотири шахти і чисельними групами рушити до обласного центра. Така рішучість гірників вплинула на поліцію і вона припинила перешкоджати та тиснути на шахтарів. Наразі люди сідають в автобуси й скоро вирушать до Києва», – написав профспілковець.

Нагадаємо, сьогодні, 20 липня о 8:30, Незалежна профспілка гірників України організовує збір учасників акції протесту на Бессарабській площі (біля магазину «Рошен», вул. Хрещатик, 29/1.)

Потім розпочнеться акція протесту, яку підтримають трудівники з інших галузей, а також небайдужі громадські організації. Солідарні з гірниками лідери та активісти КВПУ, у тому числі Вільної профспілки залізничників України, Вільної профспілка медичних працівників України, профспілки бортпровідників України, металургів. Далі всі ходою вирушать від Міненерговугілля по вулиці Хрещатик до Кабінету міністрів України. Від Кабміну учасники акції повернуться до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

В акції протесту братиме участь близько 1000 осіб. Вона триватиме з 8:30 до 20 години. Водночас частина активістів разом з групою підтримки членів незалежних профспілок та громадських організацій продовжуватимуть безстрокову акцію протесту під стінами Міненерговугілля та Кабміну до повного вирішення висунутих вимог.
Loading...Залишити коментар