Поліція виявила тіло журналістки ВВС - Перший Соціальний

Поліція виявила тіло журналістки ВВС

0

Данські правоохоронні органи виявили в морі тіло жінки, в якій впізнали зниклу журналістку Кім Волл, яка перебувала на субмарині винахідника Петера Мадсена.

Про це повідомляє шведський канал SVT Nyheter.

Тіло журналістки Кім Волл знайшли у територіальних водах Данії

Творець і власник підводного човна, на якій шведську журналістку Кім Волл в останній раз бачили живою, Петер Мадсен заявив, що під час подорожі на підводному судні стався нещасний випадок, в результаті якого дівчина загинула.

Зазначимо, що в Данії 11 серпня шукали найбільший приватний підводний човен. Згодом стало відомо, що на борту субмарини перебувала журналістка Кім Волл, але поліція Данії заявила, що ‎не знайшла її тіла на борту затонулої субмарини. Данський винахідник Петер Мадсен, підозрюваний у вбивстві шведської журналістки Кім Волл, повідомив, що вона загинула в результаті аварії на його підводному човні.

‎30-річна журналістка писала статтю про Петера Мадсена – власника і винахідника найбільшого ‎приватного підводного човна. Востаннє її бачили разом із Мадсеном, коли вона сходила на ‎борт його субмарини “Наутилус” у четвер.‎
Loading...Залишити коментар