Поліція жорстоко побила затриманого - Перший Соціальний

Поліція жорстоко побила затриманого

0

Львівський адвокат Георгій Поліковський повідомив, що працівниками Сихівського відділення поліції жорстоко побито затриманого ними чоловіка.

Про це адвокат написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, чоловіка близько п’яти годин тримали у відділі поліції, після чого він вийшов звідти з серйозними ушкодженнями.

«Чоловіка побили у відділі поліції в ніч з 1 на 2 квітня. Він звернувся у лікарню за допомогою того ж дня. Заява про вчинення кримінального правопорушення працівниками поліції була подана 3 квітня до прокуратури Львівської області, коли чоловік звернувся за допомогою до адвоката. У приймальні львівської обласної прокуратури прийняли заяву та обіцяли передзвонити на наступний день… Прокуратура Львівської області не надала направлення на проходження судово-медичної експертизи чоловіку до сьогодні», – написав у вівторок, 10 квітня, Георгій Поліковський.

У львівській поліції призначили службове розслідування.

«Сьогодні, 10 квітня, у засобах масової інформації з’явилось повідомлення про те, що працівники поліції нібито побили 33-річного мешканця Червонограда, доставленого у Сихівський відділ поліції 1 квітня о 22:15… За фактом публікації призначене службове розслідування, під час якого будуть встановлені обставини події, а за результатами – прийняті передбачені законодавством рішення», – йдеться у повідомленні поліції.
Loading...Залишити коментар