Половині українців дали тепло

0

teploenergy

Вже половина об’єктів в Україні почала отримувати теплопостачання.

Про це розповів профільний віце-прем’єр Геннадій Зубко.

Чиновник заявив, що сьогодні вже підключено 55% об’єктів соціального та житлового фонду.

“Загальний стан підключення по країні становить 55%”, – сказав він на селекторній нараді.

Він зазначив, що у Волинській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Кіровоградській областях житловий фонд і соціальні об’єкти підключені до теплопостачання на 100%.

“Київ сьогодні почав активно підключати житловий сектор, буквально вчора (12 жовтня) були підключені всі соціальні об’єкти, житловий фонд підключено на 16%”, – сказав віце-прем’єр.

Він додав, що в Херсонській, Одеській, Донецькій і Луганській областях температурний режим ще не підійшов до того рівня, щоб підключати до опалення негайно, але, з урахуванням інформації на нараді представника Гідрометцентру про прогноз погоди в цих областях, Зубко закликав теплопостачальні підприємства прискорити процес підключення до тепла.

Зубко звернув увагу на те, що в Донецькій області є низка населених пунктів, де необхідно вирішувати проблему не тільки своєчасного підключення, але і відновлення тепломереж. З цією метою наступного тижня представники уряду поїдуть в область.

В свою чергу прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив усім місцевим владам підключити опалення в житловий сектор протягом наступних 5 днів.

“У нас є норматив подачі тепла – 14 днів. Але я думаю, що за п’ять днів можна впоратися. Це стосується абсолютно всіх”, – сказав прем’єр-міністр.

Нагадаємо, опалювальний сезон, як правило, починається в Україні з 15 жовтня, однак через холоди вмикати опалення можуть раніше.
Loading...Залишити коментар