Польща, Литва та Латвія занепокоєні газопроводом «Північний потік-2»

0

Керівники парламентів Польщі, Литви і Латвії підписали у Вільнюсі лист про небезпеку проекту газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомляє Польське Радіо.

Глави парламентів України і Молдови підписали лист раніше. Документ буде направлений керівникам парламентів європейських країн. У ньому висловлюється думка, що «Північний потік-2» не комерційний проект, а інструмент політики Росії.

«Завдяки тому, що цей документ підписала група країн, а не окремі держави, такий голос більш чути … Один принцип – спільна турбота про безпеку всіх країн Європейського союзу, а також країн, що знаходяться в східній її частині. Ми хочемо співпрацювати з усіма, але хочемо також, щоб поважали і турботу про безпеку громадян наших країн Балтії та Польщі. Ми всі разом підтримуємо Україну, яка в ці дні веде важку боротьбу за свою незалежність », – сказав спікер Сейму Польщі Марек Кухчінскій.

Нагадаємо, заступник Держсекретаря США Джон Салліван заявив, що США виступають проти будівництва газопроводу «Північний потік-2», який матиме негативні наслідки для енергетичного сектора та економіки України.
Loading...Залишити коментар