Польська компанія пояснила чому українцям видали синьо-жовту уніформу

0

Польська компанія Lindab пояснила, що її працівники-іноземці, які не говорять по-польськи, носять жовті футболки, а сині штани є елементом форменого одягу всіх співробітників фірми.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми також встановили, що деякі співробітники знають як польську, так і іншу мову, і таким чином можуть перекладати. Таке рішення дозволило організувати ефективну систему комунікації між співробітниками, яка полягає в напрямку повідомлень безпосередньо людям, які їх розуміють, а також, якщо це необхідно, можуть перевести і передати їх зміст іншим», – сказано в повідомленні.

За словами представника Lindab, після впровадження нової системи всі співробітники, які не говорять по-польськи, носять жовті футболки, а працівники, які можуть допомогти з перекладом, носять помаранчеві.

«Вибір кольорів не був продиктований прихованим підтекстом. Такі зміни допомогли подолати наявні труднощі, викликані мовним бар’єром. Працівники в помаранчевих футболках грають особливо важливу роль в Lindab, оскільки сприяють поліпшенню комунікації. Така система застосовується до всіх іноземців-працівникам Lindab, що не говорить польською мовою, а не тільки до українців, як це зазначено в публікаціях ЗМІ», – пояснили в компанії.

У Lindab також повідомили, що отримали юридичну консультацію, яка підтвердила, що такі рішення не порушують антидискримінаційного законодавства.
Loading...Залишити коментар