“Помилився” на майже 2,6 мільйонів

0

Нацагентство з питань запобігання корупції виявило ознаки кримінального правопорушення у декларації депутата Київської міськради Сергія Харчука.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

За підсумками перевірки декларації за 2016 рік встановлено, що депутат не зазначив у звітності дані про дві свої квартири.

“Одна з них у Полтаві площею 48 кв.м, інша у м.Карлові Вари (Чехія) площею 87 кв.м. Також декларант не зазначив та невірно зазначив свої доходи, відомості про які містяться у Держреєстрі фізичних осіб – платників податків”, – повідомили у НАЗК.

Загальна сума недостовірних відомостей становить 2 634 780,33 грн.

“НАЗК затвердило обґрунтований висновок за декларування недостовірних відомостей депутатом Київської міської ради. Про це повідомлені органи прокуратури, Нацполіції та НАБУ”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена ст.366-1 КК України та карається штрафом від 2,5 тис. до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або позбавленням волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Loading...Залишити коментар