Пораненого на навчаннях криворізького журналіста перевезли до Львова

0

Пораненого оператора з Кривого Рогу лікуватимуть у Львові. У військовому госпіталі обстежують В’ячеслава Вовка, якого у понеділок, 28 серпня, привезли з Дніпра. Там за життя журналіста боролись майже два місяці. У В’ячеслава роздроблено хребет, він не може самостійно дихати, а його стан медики оцінюють як стабільно складний.

Про це повідомляє 24 канал.

Все це після поранення під час військових навчань, коли чоловікові прострелили шию.Інструктори мали продемонструвати, як вправно затримують провокаторів. На цю роль зголосився оператор одного з місцевих інформаційних порталів, В’ячеслав Вовк. Його нібито затримали та завели всередину будівлі районної адміністрації. За кілька секунд люди з вулиці почули постріл.

Чоловік залишився живий, але поранення дуже складне. Його прооперували у Кривому Розі, а згодом перевезли до Дніпра у обласну клінічну лікарню ім. Мечникова.

«У нього розбиті шостий і сьомий шийні хребці. Діагноз – розрив спинного мозку і пневмонія, яка розвинулась після цієї важкої вогнепальної травми», – розповів головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

За п’ятдесят днів у Дніпрі лікарям вдалося стабілізувати стан В’ячеслава. Та ніхто не береться говорити: чи зможе він ходити, рухатись чи бодай самостійно дихати. Однак шанс є. Починати потрібно з операції.

«Кілька днів тому зібрали консиліум. Були лікарі з Мечникова, зі Львова, з Одеси, з Вінниці і було прийнято рішення, що Славу краще перевезти до Львова і почати робити операції. Тому що потрібно стабілізувати хребет, забрати уламки», – розповіла дружина журналіста Інна Вовк.

У понеділок зранку В’ячеслава почали готувати до перельоту. Майже три години у літаку. І пообіді реанімобіль із пораненим журналістом зустріли у Львові. У військовому госпіталі.

Тутешні лікарі поки нічого не коментують. Спершу хочуть обстежити В’ячеслава. Єдине, що можна констатувати: переліт він переніс добре.

Інформацію щодо операції обіцяють оприлюднити згодом. В’ячеславу потрібно провести щонайменше два хірургічні втручання. А далі – місяці реабілітації. Прийняти журналіста готова і клініка в Ізраїлі. Однак лікування там коштує щонайменше 400 тис. доларів США.
Loading...Залишити коментар