Порошенко хоче в Україні одну Церкву

2

groisman_poroshenko_yatsenyuk

Президент України Петро Порошенко заявив, що створення однієї помісної Церкви в Україні дуже важливе.

Ця заява прозвучала під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, повідомляє прес-служба президента, пише ВВС.

“В сьогоднішній ситуації багатьом віруючим важко погодитися з існуючим роз’єднанням українського православ’я”, – заявив Петро Порошенко.

Президент відзначив, що не допустить втручання держави в міжцерковні відносини, “але й ігнорувати волю народу теж не годиться, так само як неприйнятно допустити втручання в ці процеси іншої держави”.

“Атаки спрямовані, в першу чергу, на те, щоб розколоти нашу державу і розхитати її зсередини. Найголовніша духовна зброя нашої перемоги – це наша єдність”, –зазначив президент.

Він послався на соціологічні опитування, за якими більша частина православних українців нібито хочуть мати “єдину помісну автокефальну церкву, незалежну від інших держав”.

В Україні зараз діє кілька православних церков: УПЦ Московського патріархату, УПЦ Київського патріархату і Українська автокефальна православна церква.
Loading...2 Comments

  1. роман on

    Не хотіти , а давно пора зробити одну Українську церкву.Московська церква в Україні це ворожі агітдома для 5 колони, сипаратистів і ворогів Кількість засланих попів московським бандоархатом путіна і кирила, їх прихожани по команді ФАС, знявши ряси, свободно захватят любу область

  2. роман on

    Це правда, помилка це ви . подло. зніміть розсилу.

Залишити коментар