Порошенко не дозволить військовим розривати безстрокові контракти

0

viyskovyi

Президент Петро Порошенко ветував прийнятий раніше у Верховній Раді законопроект, який передбачав надання права мобілізованим військовослужбовцям укладати короткострокові контракти під час особливого періоду, а при закінченні терміну дії контракту звільнитися з армії, переукласти або достроково розірвати його.

Про це розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління персоналу – заступник начальника Генштабу Збройних сил України (ЗСУ) Володимир Талалай.

«Зміни, які були внесені в текст закону (прийнятого Верховною Радою 12 липня 2016 року), створили умови, при яких можуть бути створені негативні наслідки для обороноздатності держави», – сказав він на брифінгу у вівторок, 27 вересня, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, закон створював умови для одномоментного звільнення великої кількості військових, що «послабило б обороноздатність в зоні проведення антитерористичної операції».

Талалай також поінформував, що Генштаб і Міноборони працюють над удосконаленням законодавства щодо проходження військової служби за контрактом в умовах особливого періоду.
Loading...Залишити коментар