Порошенко оновив свою декларацію: доходів побільшало на 2 млн гривень

0

1437577704_poroshenko

Президент України Петро Порошенко подав до єдиного реєстру електронних декларацій повідомлення про зміни, в якому зазначено, що він отримав 1,98 млн грн відсотків за вкладами в ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк».

Про це йдеться у поданому президентом документі, пише «Громадське». Раніше в своїй е-декларації Порошенко вказав цей банк в числі понад 100 юридичних осіб, кінцевим бенефіціаром яких він є.

На рахунках у «Міжнародному інвестиційному банку» президент тримає понад 26 млн дол., 14 тис. євро, 540 тис. грн.

Крім того, президент задекларував внесок в закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал» в розмірі 8,19 млн грн.

dek

Раніше Порошенко задекларував 104 компанії, колекції картин і понад 86 млн грн доходу.

Нагадаємо, за даними глобального журналістського розслідування, Петро Порошенко створив три офшори замість передачі своєї компанії Roshen у «сліпий траст». У відповідь на оприлюднені матеріали український президент заявив, що давно відійшов від управління своїми активами і передав керівництво свого бізнесу іншій структурі на час свого президентства. Його фінансовий і юридичний радники повідомили, що відповідний договір про передачу активів був підписаний Порошенком 14 січня 2016 року.
Loading...Залишити коментар