Порошенко розповів, чому не дозволить військовим розривати безстрокові контракти

0

Ukraine's President Petro Poroshenko speaks to the media during a news conference in Kiev, September 25, 2014. Ukraine and the rest of the world will not recognize local elections planned by pro-Russian separatists next month, Poroshenko said on Thursday, adding that he hoped Russia would follow the same course. REUTERS/Valentyn Ogirenko (UKRAINE - Tags: POLITICS)

Президент Порошенко, який вчора ветував законопроект, який дозволяє військовим розривати контракти без зазначеного строку, пояснив, що такі дії можуть суттєво знизити обороноздатність держави.

Президент заветував прийнятий Верховною Радою Закон і запропонував його відхилити, оскільки він небезпечний, на його думку.

Про це свідчать пропозиції голови держави до закону №4689 “Про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”., опубліковані на сайті Ради.

Так, Порошенко зазначив, що, відповідно до цього документу, право на звільнення з військової служби у Збройних Силах України одночасно набудуть близько 57 тисяч військовослужбовців, тобто 28% від затвердженої законом чисельності військових в 204 тисяч осіб.

“Звільнення з військової служби такої значної кількості військовослужбовців, а також звільнення у 2016 році близько 21 тис. військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, призведе до критичного зниження укомплектованості особовим складом Збройних Сил України, що негативно вплине на їх боєздатність”, – підкреслив голова держави.
При цьому наявні темпи прийняття громадян України на військову службу за контрактом (близько 6 тис. осіб щомісяця) не дадуть змоги у найближчій перспективі компенсувати кількісні показники звільнених військових.

“Пропоную Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” відхилити”, – підсумував президент.

Нагадаємо, у липні Верховна Рада України підтримала в цілому законопроект №4689 “Про внесення змін до Закону України” Про військовий обов’язок і військову службу “(щодо уточнення окремих положень)”. За документ з другого разу проголосували 233 нардепа.
Loading...Залишити коментар