Порошенку «увірвався терпець» і це тільки початок - Перший Соціальний

Порошенку «увірвався терпець» і це тільки початок

0

corban

В інтерв’ю виданню «Гордон» колишній депутат Верховної ради та політолог Тарас Чорновіл роз’яснив дії влади щодо арешту Геннадія Корбана.

«Затримання Корбана — це удар не по шісткам, не по третьосортним персонажам, а по людині із найвищого керівництва угруповання Коломойського. Коломойський тримається в тіні, а Корбан, по суті — його обличчя. Дії їх угруповання іноді вже нагадували погрозу державним переворотом, вони постійно торпедували свій вплив на політику, в тому числі економічними злочинами, несплатою податків. Усього цього накопичилося достатньо, щоб увірвався терпець, тому вирішили завдати удар по больових точках».

Арешт Корбана політолог вважає зміною тактики, адже до цього моменту арештовували виконавців, а не тих хто вирішує.

«Це було типово для нашої, навіть не правоохоронної, а політичної системи — не чіпати перших осіб, остерігаючись, що може піднятися дуже велика буря і спровокувати виступи людей зі зброєю, перевороти, змови, терористичні акти. Тому постійно перші особи і наближені до них люди залишалися в тіні і навіть не було думки їх чіпати.

У випадку з Корбаном удар прийшовся в саме серце. Місцеві вибори пройшли, зараз арешт не підвищить рейтинги партії УКРОП. Плюс на сході України більш-менш стабільне перемир’я, наступальних операцій на нас не очікується, тому влада може піти на загострення ситуації всередині країни і на протистояння з певними злочинними групами».

Крім того Тарас Чорновіл радить задуматись деяким політичним фігурам чи залишатись в Україні.

«Це була перша ластівка, і президент сказав про це прямо, що Корбаном все не закінчиться. Але я думаю, що мова йде не тільки про злочинне угруповання Коломойського, а мова йшла і про інших. Коломойському, Ляшко і Тягнибоку варто задуматися, чи залишатися їм в країні. Українська влада зараз відчуває себе більш міцною і хоче виключити можливості переворотів», – констатує Чорновіл.
Loading...Залишити коментар