Пошук рішення проблем з транспортом

1

marshutki

Члени Миколаївської міської ради задумались над тим, як змінити систему оплати за проїзд та чи відбувається зараз видача квитків пасажирам громадського транспорту.

Обговорення цих питань відбувалось під час засідання робочої групи, яка була сформована для цього у понеділок 10 березня.

«Треба домогтися того, щоб почалося забезпечення квитками. Так ми вб’ємо двох зайців: побачимо, де справжній рух на маршрутах, і податки. Крім цього, квиток є страховкою для пасажира», – підкреслив представник «Центру антикорупційних розслідувань» Денис Барашковскій.

«Може нехай це будуть жетони, картки, проїзні … щоб це була безконтактна система», – думка одного з членів групи.

Причиною обговорення таких питань стало розірвання договорів з деякими перевізниками, які виступали за подорожчання проїзду та спричинили колапс та зупинили рух 3 березня під час робочого дня.
Loading...1 коментар

  1. Кроме этого нужно, чтобы в каждой маршрутке был контролер-кассир (вернее два – посменно), которые бы продавали билеты (хотя бы бумажные). Представляете, сколько сразу рабочих мест. Сейчас мы все рискуем своей жизнью, т.к. водитель на ходу собирает деньги, считает их.

Залишити коментар