Потік біженців у Німеччину скоротився втричі

0

French police walk near migrants who gather in the courtyard of the Lycee Jean Quarre, an empty secondary school occuiped by hundred of migrants and asylum seekers in the 19th district in Paris, France, October 23, 2015. Police started moving hundreds of refugees and migrants out of a decommissioned secondary school in Paris early on Friday, ending a four-month stand-off over their use of the building. Officers cordoned off the area before dawn as the inhabitants, including refugees from Afghanistan, Eritrea and other trouble spots, gathered calmly in the school grounds waiting for buses to pick them up.    REUTERS/Philippe Wojazer

За 2016 рік потік до Німеччини прибуло 280 тис. біженців – це більш ніж на 600 тис. менше, у порівнянні з 2015 роком.

Про це пише ВВС.

У німецькому міністерстві внутрішніх справ таке зниження пояснюють перекриттям балканського маршруту для біженців, а також угодою між ЄС та Туреччиною про повернення нелегальних мігрантів.

У 2015 році до країни потрапили рекордні 890 тис. мігрантів та біженців, які рухалися переважно територією Греції та балканських країн.

Вони прагнули потрапити до Німеччини після того, як канцлер Ангела Меркель оголосила про тимчасову політику відкритих дверей для біженців.

Питання міграційної політики отримало значну політичну вагу в Німеччині та призвело до зниження рейтингів Ангели Меркель та її політичної сили у світлі майбутніх федеральних виборів восени 2017 року. Водночас, на останніх місцевих виборах зафіксували серйозну підтримку для ультраправих сил на фоні антиміграційних настроїв в країні.

У німецькому міністерстві внутрішніх справ зараз відзначають, що вжиті країною та Євросоюзом заходи були правильними, що й дозволило зменшити потік біженців.
Loading...Залишити коментар