Повістки тепер роздають у пасажирських поїздах - Перший Соціальний

Повістки тепер роздають у пасажирських поїздах

0

mobilizaciya_nabirae_obertiv

По маршруту потягу Київ-Ужгород працівники військового комісаріату вручали повістки пасажирам.

Голова громадської ради міста Ужгород Олександр Пересоляк зняв відповідне відео під час свого рейсу цим потягом, пише портал Мукачево.net.

На відео зафіксовано, як дві людини – одна вдягнена у цивільне, а інша у військовій формі – вимагають у пасажирів підписів на повістках. Також людей запрошували на медогляд, у разі відмови лунали погрози скласти відповідний акт.

Через деякий час стало відомо, хто були ці люди, які ходили по вагонах:

«Це відео я відзняв особисто сьогодні, 28 липня, в потязі №13 Київ-Ужгород. По потягу ходили та вручали повістки військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов, транспортний міліціонер і працівник військкомату. Робили це вони на відрізку дороги між Свалявою і Мукачевом. Пасажири дуже негативно реагували на такі дії, на одного навіть склали адмінпротокол за те, що не хотів підписувати повістку. Взагалі такі дії не передбачені законодавством і це сумнівна компетенція працівників військкомату – ходити по поїзду і вручати повістки. Більше того, вони виписують їх абсолютно випадковим, непідготовленим людям за принципом «кого вхопили – того й беруть». Мені так само, як і іншим пасажирам, вручили повістку і я найближчим часом йтиму на медичний огляд», – розповів Олександр Пересоля.
Loading...Залишити коментар