Повстання в американському містечку перекинулось на інші штати

0

Ferguson3

Майже в десяти великих містах США розпочались акції протесту проти виправдального вироку суду присяжних білому поліцейському, який застрілив 18-річного афроамериканця.

Повсталі бідні райони міста Фергюсон, де й відбулось вбивство, підтримали ліві активісти, антирасисти та такі ж бідні американці в Нью-Йорку, Сієтлі, Сакраменто, Чикаго та в інших американських містах. Акція протесту розпочалась і в столиці, де майже тисяча людей вирушила до адміністрації президента.

В більшості містах, де проходять акції, ситуація на межі виходу з-під контролю, а в деяких вже розпочались конфлікти та сутички з поліцією. В Нью-Йорку мешканці перекрили три головних мости: Бруклінський, Мангеттенський та міст Трайборо. В Сієтлі активісти закидують поліцію петардами. В самому Фергюсоні ведуться справжні бої, чути автоматні черги, а саме містечко охоплене полум’ям. В Сент-Луісі, через ситуацію у передмісті, закрили аеропорт, а Федеральне управління авіації заборонило всім пасажирським літакам входити у зону над Фергюсоном.

Нагадаємо, що в кінці серпня білий поліцейський Даррен Уілсон за загадкових обставин застрілив 18-річного афроамериканця Майкла Брауна. Свідки стверджують, що поліцейський декілька разів вистрілив у беззбройного хлопця після того, як він підняв руки догори.
Loading...Залишити коментар