Повстанці в Єревані здались владі - Перший Соціальний

Повстанці в Єревані здались владі

0

Virmeniya_znov_protestue

Озброєна група, котра кілька тижнів утримувала захопленим відділок поліції в столиці Вірменії вчора ввечері здала позиції.

«Поліція останніми днями взяла на озброєння політику виведення по одному з ладу бійців за допомогою поранення в ноги, а сьогодні поранила нашого товариша в груди снайперським пострілом. Нас стало кількісно менше, близько 20, вчора вночі вони атакували, зламали машиною стіну, потім чомусь зупинилися, почали переговори. Сьогодні пролунала інтенсивна стрілянина, були кинуті світлошумові гранати, за допомогою бронетехніки увірвалися на територію. У нас два шляхи: вступити в бій з поліцейськими й іншими службовцями, проливши кров людей, які мало причетні до режиму, другий шлях – не йти на кровопролиття, залишитися в статусі військовополоненого», – заявив лідер групи Варужан Аветисян по телефону до редакції «Першого вірменського інформаційного», пише місцеве видання News.am.

Він заявив, що це дуже важке рішення для групи, але вона обирає статус військовополонених.

«Підрозділи спеціального призначення компетентних правоохоронних органів своїми послідовними і узгодженими діями змусили членів групи скласти зброю і здатися владі. Затримано 20 терористів. Територію полку ППС повністю звільнено», – йдеться в заяві спецслужби національної безпеки Вірменії, яку цитує російський «Интерфакс».

Нагадаємо, озброєні люди захопили будівлю відділення поліції на околиці Єревана 17 липня. Спочатку вони вимагали звільнити координатора опозиційного «Установчого парламенту» Жірайра Сефіляна, який перебуває під арештом за звинуваченням у незаконному придбанні та володінні зброєю.

Під час нападу на поліцейську дільницю одного співробітника поліції вбили, ще шестеро отримали поранення. У день захоплення поліцейського відділення у центрі Єревану затримали десятки людей. Після того відбулось кілька масштабних акцій, поліція активно їх розганяла. Останній такий масштабний мітинг відбувся в ніч на неділю.

Раніше повстанці відмовлялись здаватись, поки президент не піде у відставку і в країні не оголосять перевибори.
Loading...Залишити коментар