Появу львівського сміття на Київщині назвали провокацією

1

З перевізниками, що незаконно викидатимуть львівське сміття, ОДА розриватиме угоди.

Про це сьогодні повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук, передає кореспондент Варіантів.

Вчорашній несанкціонований викид львівського сміття на стихійному сміттєзвалищі у Київській області ОДА вважає провокацією, за допомогою якої “певні сили” хочуть дестабілізувати вивіз відходів з міста.

“Тут можна проводити паралелі з випадком, який стався у Черкасах, коли так само приватний перевізник, який не мав стосунку до наших перевізників, самовільно скинув сміття. Правоохоронці вже встановили, що це була проплачена акція. Тому зараз ми вважаємо, що це (скид сміття на Київщині, – ред.) є провокацією певних сил, які хочуть дестабілізувати ситуацію з вивезенням сміття у Львові”, – зазначив Назарій Романчук.

За його словами, у Львівській ОДА вже попередили перевізників: якщо хтось самовільно скине сміття чи на території області, чи за її межами, з ними розриватимуть угоди. Таким чином компанії-перевізники втрачатимуть свій ринок у Львові.

“Починаючи з 1 липня всі сміттєвози, багатогабаритні транспортні засоби, які вивозять зі Львова ТПВ, проходять зважування, також фіксуються їхні номерні знаки, й особи водіїв. Всі ці дані ми передали правоохоронним органам. Тому я думаю, що найближчим часом у співпраці з київськими правоохоронцями буде встановлено, хто дійсно несанкціоновано викинув це сміття на Київщині”, – наголосив Назарій Романчук.

Також він підкреслив, що сьогодні відходи зі Львова приймають всі міста, які підписали сміттєвий меморандум, а також полігони, що розташовані за межами області.
Loading...1 коментар

Залишити коментар