Пожежа на львівському сміттєзвалищі розростається

0

grybovychi

Пожежа на найбільшому в Україні сміттєзвалищі під Львовом розростається.

Для гасіння вже використовують літаки, адже стандартні методи не допомагають.

Волонтери закликають мешканців Львова прийти на допомогу рятувальникам та забезпечити їх водою, продуктами та рукавицями.

«Сьогодні заїхали на сміттєзвалище і хочемо зазначити, що ситуація за останню добу різко погіршилася, вогонь щоразу більше розгорається!

Поспілкувалися з рятувальниками, які зараз гасять палаюче сміття, а це близько 200 чоловік… вони звернулись до мешканців Львова і навколишніх сіл, допомогти їм в першу чергу з питною водою в пляшках, одноразовий посуд, а також продуктами харчування: зеленину, огірки, помідори, хліб і ковбаси, каву, чай.
Ще просили будівельні рукавиці!

Будемо безмежно вдячні, хто відгукнеться допомогти нашим рятувальникам!», – написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook волонтер Ігор Стефанюк.

Нагадаємо, що пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі розпочалась в кінці травня і, не враховуючи жахливі екологічні наслідки, вже забрала життя 4 рятувальників. Основна відповідальність, за словами експертів, лежить на міському голові Львова Андрію Садовому, котрий за 2 попередні каденції відмовив 43 інвесторам у побудові сміттєпереробного заводу. Родичі загиблих рятувальників навіть вигнали його з похоронів.
Loading...Залишити коментар