Позиція Дмитра Вербича щодо нападу на нього і можливі наслідки - Перший Соціальний

Позиція Дмитра Вербича щодо нападу на нього і можливі наслідки

0

Ветеран АТО Дмитро Вербич (псевдо Івіч) оприлюднив свою позицію щодо нападу на нього з боку невідомих осіб, яких ультраправими та частиною лівого середовища було зразу ж записано в «антифашисти».

З одного боку герой оборони Донецького аеропорта засуджує субкультурну та вуличну війну «фа» та «антифа» зсилаючись на те, що вона вигідна в перщу чергу північно-східному сусіду.

«Ефесбешники в поті чола пашуть щоб українці почали одне одного гризти. Чим більше ненависті і роз’єднання тим краще. Розділяй і владарюй. Тому дуже важливо включити мозок і піднятись над субкультурним сприйняттям. Повестись на провокацію і почати вуличну війну означає лоханутись. Якщо в якихось підлітків грає кров і хочеться морди бити — ваше право. Серйозні дядьки розуміють що ножами політичний дискурс не ведеться. Дестабілізація вигідна москві. Тим більше багато правих і лівих воювали поруч проти рашки на сході а побратимство вище політичної возні. Ми розберемось як жити в нашій Украінській державі без різні.», – написав Вербич на свої сторінці в соціальній мережі Facebook.

З іншого боку в заяві Дмитра Вербича є речення, які можуть ще більше легімітизувати для ультраправих напади на анархістські та загалом ліві середовища.

«Атакували мене з політичних мотивів. Футболка з Героєм України Ісою Мунаєвим, військові шорти, побачили бандерівця. Є інфа що керував пацанчик з москви. Проросійські екстремісти, праві чи ліві,— це реальний ворог. Тому будь яка організація на території Украіни, будь то рев дія чи свідки Елтона Джона, що сприяє російським відморозкам, є ворожим підпіллям. Виявити, обісцяти і за грати.»

Для більшості ультраправих угрупувань, які в Україні в рази сильніші за лівих, будь які їхні «ліві» опоненти є проросійськими і саме праві в цій ситуації вирішуватимуть хто тут хто (ліві через свою слабкість не можуть «карати» проросійських правих). Також небезпека зростає для організації «Революційна дія», яка відмежувалась від нападу, але згадана в заяві Івіча чим можуть скористатись їхні праві опоненти.

Залишається тільки сподіватись, що заява не вплине на розкол і так слабкого лівого руху, а зверне увагу на масові напади ультраправих, які в першу чергу і розпалюють цю «вуличну війну».

«Конкретно по ситуації. Головне зараз знайти винних а не будь кого з лівого середовища і покарати за законом. За законом це не за хуліганство а посадити за замах на вбивство з політичних мотивів.

Про себе. Повернувшись з війни я надовго усунувся від громадської активності і політики. За п`ятнадцять хвилин, що я лежав на животі в калюжі своєї крові а побратим зупиняв кровотечу, багато в голові стало на місце. Одужаю і знову займатиму активну позицію. Найкумедніше те що я: на війні мав при собі чорний махновський прапор, футболку з Ісою роблять українські антифа, справді був одним з засновників С14 і Медоборів. У бонів з обох боків вже закипів мозок тому зупинюсь. Ніхто мені не буде вказувати як думати і що вдягати. Я борюсь все життя за Вільну Україну і традиційні європейські цінності а не за тоталітарну ідеологію. Клоуни що намагались мене вбити явно головою не думають. Жертву обрали погано, спрацювали нікчемно. Сидітимуть довго.

P.S. Дякую величезній кількості людей які допомагають. Приємно вражений.», – завершив Вербич.
Loading...Залишити коментар