Працівники "АрселорМіттал" відмовляються працювати в умовах небезпечних для життя - Перший Соціальний

Працівники “АрселорМіттал” відмовляються працювати в умовах небезпечних для життя

0

Сьогодні відбулися збори трудового колективу ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” де люди нагадали про те, як на підприємстві обвалився дах й загинула людина.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Вони відмовляються працювати в умовах небезпечних для життя.

Постнов Олексій профспілковий лідер НПГУ фіксував хід зборів трудового колективу на камеру. Це помітила внутрішня служба охорони підприємства, яка відвела Олексія у караульне приміщення, відібрали перепустку й телефон та через деякий час відпустили.

В той самий час відбувались збори автотранспортного цеху по питаннях техніки безпеки й охорони праці.

На яких був присутній інший профспілковий лідер Близнюк Володимир. Служба охорони підприємства викликала поліцію та звинуватила Близнюка Володимира у незаконному перебуванні на території підприємства, після чого він був затриманий.

Усі ці дії – це навмисне перешкоджання діяльності профспілок й порушення як міжнародних так й національних норм!

Члени профспілок мають право безперешкодно відвідувати та оглядати місця роботи на підприємстві, в установі, організації, де працюють члени профспілок. Це передбачено ст. 40 Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”. Це пряме порушення норм конвенцій Міжнародної організації праці № 87, 98, 135! Забороняється втручання органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, роботодавців, їх об’єднань у статутну діяльність профспілок.

Це неподобство! Я прошу спільноту звернути на це увагу!”, – написав Волинець.
Loading...Залишити коментар