Працівники “ДніпроАзоту” пікетують Кабмін

0
В середу, 11 липня, біля будівлі Кабінету міністрів України мітингують кілька сотень працівників Кам’янського хімічного підприємства “ДніпроАзот”, власником якого є Ігор Коломойський, повідомляє інтернет-видання UA1. Мітингувальники вимагають відновити роботу підприємства, яке простоює через відсутність газу.

Вони вимагають відновлення роботи підприємства, яке не працює вже місяць через відсутність постачання газу. В результаті цього більше 4 тисяч людей залишились без роботи.

Як заявив головний спікер на цій акції, голова Соціалістичної партії України Ілля Ківа, нинішня влада знищує промисловість в Україні.

“Що ми маємо зараз? У нас знищена вугільна промисловість, металургія, хімічна галузь. І це в аграрній країні, якій просто необхідні добрива. Ми зараз посаджені на “російську голку”, залежні від російського ринку. І це в час війни. Наш зовнішній ворог – це Росія, а внутрішній – сидить у цих кабінетах (Кабміну – ред.)”, – сказав він.

Учасники акції протесту закликали прем’єр-міністра Володимира Гройсмана вийти до них. Однак, минула година, а ніхто із представників влади до мітингувальників не вийшов.

Варто відмітити, що під час виступу Ківи невідомі закидали сцену яйцями та зеленкою, через що той назвав їх зрадниками.

Нагадаємо, у кінці вересня 2017-го року Печерський райсуд Києва арештував майно “ДніпроАзоту” у рамках розслідування справи про розкрадання коштів із “ПриватБанку”.
Loading...Залишити коментар