Працівники та учасники АТО подали до суду на адміністрацію підприємства - Перший Соціальний

Працівники та учасники АТО подали до суду на адміністрацію підприємства

0

Працівники ПрАТ «Суха Балка» – учасники АТО – подали в суд на адміністрацію свого підприємства за невиконання нею положень колективного договору.

Як розповів директор ТОВ «Юридична компанія «Твій правовий захист» Олександр Мотуз, колективним договором ПрАТ «Суха Балка» передбачено, що працівникам підприємства, які призвані до лав Збройних сил України, після звільнення зі служби, і за умови, що вони повертаються на підприємство і працюють на ньому не менше одного року, має виплачуватися бонус в розмірі трьох окладів. Однак зараз це положення колдоговору адміністрація «Сухої Балки» ігнорує і офіційних коментарів або роз’яснень не дає, повідомляє КВПУ.

У цій ситуації 21 працівник підприємства звернулися за допомогою в первинку НПГУ. Там їм допомогли скласти офіційні заяви про виплату передбаченої колдоговором матеріальної допомоги, проте адміністрація «Сухої Балки» і їх проігнорувала. Тоді фронтовики за сприяння первинки НПГУ подали позов до суду. Первинна організація НПГУ виступає в суді третьою особою. Вона підтримує сторону позивачів і їх законні вимоги.

Справа про порушення адміністрацією ПАТ «Суха Балка» положень колективного договору стосовно працівників підприємства – учасників бойових дій і військовослужбовців – прийняв до розгляду суд Покровського району Кривого Рогу, і воно не залишиться без уваги громадськості.
Loading...Залишити коментар