Працівники воєнкомату, які ловили призовників біля метро, покарані - Перший Соціальний

Працівники воєнкомату, які ловили призовників біля метро, покарані

0

Співробітники військкомату, які ловили призовників на станції метро, ​​покарані. Про це повідомив Журналістам на брифінгу начальник головного управління персоналу, заступник начальника ГШ ЗСУ Артур Артеменко, передає кореспондент LIGA.net.

Артеменко заявив, що співробітники військкомату, які зупиняли людей призовного віку біля станції метро Лісова в Києві, покарані, але не звільнені.

“Покарання має відповідати ступеню провини. Вони покарані. Розуміння ситуації у більшості співробітників військкоматів є”, – пояснив він.

Артеменко також звернули увагу, що люди призовного віку, зупинені співробітниками військкомату біля станції метро Лісова, діяли абсолютно правильно, викликавши поліцію.

У той же час, за його словами, призовні комісії інформують громадян про відповідальність призовників по ухилення від виконання військового обов’язку.

Він підкреслив, що тенденція призову, як на строкову службу, так і резервістів, позитивна.

“План по військовослужбовцям строкової служби виконаний. У нас є недоліки в ресурсі. Діяти так є необхідність. Такі випадки, як на метро Лісова”, – сказав він.

Артеменко також повідомив, що черговий призов на строкову службу майже завершено. Більше 17 тисяч призовників відправлено на службу. Це 98% від плану. Решту призовників направлять для проходження служби протягом тижня.

Він нагадав, що призовні комісії працюють з багатьма людьми призовного віку, щоб уточнити інформацію по відстрочку від призову, перевірити стан здоров’я, вивчити рівень освіти та інші особисті якості призовників.
Loading...Залишити коментар