Працівників Національного природнього парку виганяють з їхнього офісу - Перший Соціальний

Працівників Національного природнього парку виганяють з їхнього офісу

0

NPP

Працівників НПП «Тузлівські лимани» виганяють з їхнього офісного приміщення, яке належить Татарбунарській районній раді.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook директор НПП «Тузлівські лимани» та відомий еколог Іван Русєв.

«Сьогодні закінчився термін чергового попередження влади Татарбунарського райради зі звільнення будівлі, де розташовується офіс НПП «Тузловські лимани». Однак, повертати вкладені нацпарком 250 тис гривень в ремонт колишнього «сараю» (в цінах 2012 року), ніхто з місцевої влади не збирається, але виселити дуже хочуть. На даний момент всі співробітники нацпарку поки працюють в цій будівлі. Що буде завтра – невідомо. Міністерство екології та природних ресурсів України, кому парк підпорядковується, мовчить, хоча ми неодноразово направляли інформацію про ситуації, що склалася і що потрібно придбати будівлю для нацпарку. Перший заступник Саакашвілі В. Жмак місяць тому обіцяв, що скоро питання з офісом для нацпарку вирішиться. Заступник облради Ю. Дімчогло також обіцяв допомогти. Обіцяли також багато і багато депутатів різних рівнів, в тому числі і ВР України. Але цілий колектив установи національного рівня – НПП «Тузловські лимани», що займається збереженням національної і світової спадщини – унікальних природних екосистем Українського Причорномор’я та біологічного різноманіття, може просто опинитися на вулиці», – пише Русєв.

Також еколог вважає, що така поведінка місцевої влади є наслідком принципової боротьби його колективу проти браконьєрів, серед яких немало місцевих та обласних чиновників.
Loading...Залишити коментар