Працівниці пивоварні зварили пиво проти сексизму та ненависті

0

zginky2

Міцність нового пива досягає 8-9% і при цьому – яскраво-червоного кольору.

Дональд Трамп стане 45-м президентом США 20 січня. Однак багатьох американців дуже турбує майбутнє країни. Під час передвиборної кампанії Трамп проявив нетолерантність до жінок, іммігрантів та меншин. Група жінок пивоварок зі штату Колорадо на знак протесту проти заяв Трампа вирішила зварити особливе пиво. 28 грудня жінки зібралися на пивоварні Goldspot Brewing.

Потім вони знову зберуться і зварять пиво на пивоварнях Lady Justice Brewing, 3 Freaks Brewing і Black Sky Brewing. 20 січня пиво з’явиться на кранах, а частина прибутку буде спрямована до благодійних організацій, які допомагають жінкам

«Ми стоїмо один за одного, нічого іншого нам не залишається», – каже Келісса Хибер, головна пивоварка та майстер на всі руки пивоварні Goldspot.

Хибер і її колеги з Денвера Бесс Догерті вирішили організувати колаборацію проти поглядів Трампа, але потім зрозуміли, що справа не тільки в Трампі.

«Його обрання привернуло увагу до цих проблем? Так. Але проблема в тому, що під час його президентства з підвищеним ризиком зіткнулися певні групи населення – ті, кому і сьогодні непросто», – каже Догерті.
Loading...Залишити коментар