Правий політик засудив висловлювання проти Церкви

0

Shkilj

Український правий політик, член партії ВО «Батьківщина» Андрій Шкіль засудив висловлювання вже колишньої голови Управління культури Львівської міськради Ірини Магдиш.

На думку Шкіля, міський голова Андрій Садовий взагалі не мав брати на роботу Ірину Магдиш, щоб потім не віддуватись і не вибачатись перед церквою.

Політик вважає, що церква не заслуговує на таку критику з боку чиновниці.

Нагадаємо, «Українська правда» опублікувала інтерв’ю журналістки Катерини Сєргацкової з Іриною Магдиш, де остання критично висловилась, що до Церкви та її впливу на культурне життя громади. В свою чергу Андрій Садовий заявив, що «навряд чи зможе працювати з нею в одній команді». Як наслідок чиновниця подала заяву на звільнення за власним бажанням.

«Є райони [у Львові], де взагалі нічого немає – жодного культурного центру, жодної бібліотеки, театру або кінотеатру. Це мертві райони в культурному сенсі. Єдина розвага для людей в такому районі – церква. І церква починає на цьому жирувати і зловживати страшним чином, – зокрема, сказала Ірина Магдиш.– Якщо людина звикла ходити до церкви як на єдину розвагу у своєму світі, і вносити пожертвування, то церква буде процвітати».

«Я не проти релігії, це особиста справа людини, – уточнила Ірина Магдиш. – Але церква не має бути єдиною інституцією і культурною пропозицією. Ми маємо пропонувати людям інші можливості».
Loading...Залишити коментар