«Правий сектор» викрав свого колишнього активіста

0

PS-ljviv

«Правий сектор» Тернополя викрав волонтера та колишнього активіста львівського «Правого сектора» Сергія Чижа.

Про своє викрадення розповів особисто Сергій Чиж на прес-конференції, стверджуючи, що знає всіх викрадачів поіменно.

«В неділю, 6 березня, я був у Тернополі по справах, поїхав машиною, яку передали із Канади на волонтерські потреби. Нею я завжди вожу передачі в зону АТО і цього разу якраз звідти повертався. Коли припаркував авто на бульварі Шевченка, в машину до мене підсіла знайома. І буквально за декілька хвилин до авто підійшли хлопці, дівчину відпустили, сказали, що вони виконують завдання, а я щоб пересів на пасажирське місце в авто.

Дорогою накинули мені на очі не то мішок, не то просто зав’язали їх тканиною, щоб я нічого не бачив. Потім били, хоча я питав, за що, то мені відповідали, що в них наказ мене доставити. Кому? Куди? На це не відповіли нічого. Потім я втратив свідомість. Коли прийшов до тями, побачив, що я десь біля лісу, вийшов на трасу і попутками добрався до Тернополя.

Чому я не опирався? Чому не заблокував себе в машині? Вони були озброєні, першим ділом відібрали зброю і в мене, хоча я маю дозвіл на її носіння. Не хотів повторення історії в Мукачевому, адже це центр міста, купа людей гуляють із дітьми», – розповів Чиж.
Loading...Залишити коментар