«Правий сектор» звинуватив активістку руху «ДІЯ» в крадіжці автомобіля

0

PS-ljviv

На сайті «Правого сектору» з’явилась заява щодо інформації про викрадення їхніми активістами автомобіля, яким керував волонтер та колишній їхній активіст зі Львова Сергій Чиж.

Як ми вже повідомляли, на прес-конференції волонтер Сергій Чиж розповів, що його було викрадено та вивезено на машині, якою він приїхав до Тернополя. У викраденні Сергій звинуватив активістів «Правого сектору», яких, як він стверджує, знає особисто, адже сам колись був в рядах цієї організації. Зі слів волонтера, йому погрожували пістолетом, зав’язали очі та викинули за містом.

В свою чергу, в своїй заяві «Правий сектор» звинувачує Сергія та керівника виконкому координаційного центру Національного Руху Дмитра Яроша «ДІЯ» на Львівщині Олену Живко у привласненні автомобіля, який був переданий для користування в зоні АТО.

«Багато свідків підтвердили, що Олена Живко постійно використовує джип Dodge RAM 1500, який призначався для бійців-добровольців, як власний транспорт. Її бачили на цьому джипі на різних офіційних та неофіційних заходах, зокрема на Львівщині та Тернопільщині біля барів, ресторанів та клубів. Також з’ясувалось, що особистим водієм Олени Живко є Сергій Чиж, який сьогодні брав участь у прес-конференції та старанно вдавав із себе жертву», – написано в заяві ПС.

Правда, залишається питання з приводу Живко, адже поки жінка була головою ГО Правий сектор-Захід, що підтверджується в заяві, ніхто з активістів ультраправої організації не згадував про джип. Тільки коли Олена Живко вийшла з ПС разом з Ярошем, «правосеки» почали перейматись, що джип не дістався бійцям в зоні АТО.
Loading...Залишити коментар