Правоохоронці розкривають до 92% вбивств, – Аваков

0

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що в даний момент українські правоохоронці розкривають 92% скоєних в країні вбивств.

Про це він заявив в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”, передають Букви.

Глава МВС зазначив, що правоохоронна система в Україні зараз “в основному побудована” і готова здійснювати свою основну функцію – “забезпечувати державний сервіс безпеки в усіх напрямках”.

“Як результат – статистика показує поліпшення чинників безпеки. Ми бачимо, що знижується кількість тяжких злочинів, в тому числі вбивств, і це вже стійка тенденція. Як ви розумієте, з убивств статистику неможливо фальсифікувати: труп або є, або його немає. Так ось, розкриваність таких злочинів сьогодні на рівні 92%”, – підкреслив Аваков.

За словами міністра, це свідчить про два важливі моменти. Перший – що підрозділи поліції вже пережили кризу, викликану перезавантаженням системи, з’явилася компетентність і ефективність в роботі.

“Друге – трохи нормалізувалася суспільно-політична ситуація в суспільстві, так як в цілому рівень злочинності завжди пов’язаний з ситуацією в соціумі”, – додав Аваков.

Глава МВС також поінформував, що сьогодні рівень довіри до поліції в суспільстві в цілому складає близько 40%, патрульної поліції – більше 40%, Нацгвардії, Прикордонслужбі і ДСНС – більше 50%. Звідки у міністра такі дані – невідомо.
Loading...Залишити коментар