Правозахисники закликають негайно почати перевірку декларацій - Перший Соціальний

Правозахисники закликають негайно почати перевірку декларацій

0

declaruvannya

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International вітає завершення в Україні першого етапу електронного декларування і закликає почати перевірку декларацій і джерел походження активів посадовців та політиків.

Як повідомляється на сайті представництва Тгапѕрагепсу International в Україні, в організації вітають рішучість президента України Петра Порошенка в даному питанні.

“Президент Порошенко дотримався своєї обіцянки щодо впровадження реєстру активів та задекларував своє власне майно. Це величезне досягнення та впевнений крок у напрямку виконання необхідних антикорупційних реформ. Антикорупційні органи України наразі потребують ресурсів для розслідування справ та притягнення до відповідальності високопосадовців за незаконне збагачення”, – зазначив голова правління Transparency International Хоче Згас.

В організації закликали НАЗК тісно співпрацювати у питанні перевірки декларацій посадовців з громадськістю та ЗМІ. Transparency International також виступає за надання НАБУ можливості автономного прослуховування телефонних переговорів за рішенням суду і швидке створення незалежного антикорупційного суду.

Transparency International – це міжнародна організація, що веде боротьбу з корупцією, яка працює в більш ніж ста країнах світу, маючи понад 90 національних представництв.
Loading...Залишити коментар