Прем’єр Угорщини розглядав можливість збройного вторгнення в Україну

0

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розглядав варіант застосування збройних сил Угорщини на території України.

Про це йдеться в статті “Угорщина: що стоїть за войовничою риторикою проти Києва”, опублікованій на Лівому березі.

“Мова йде про те, що Віктор Орбан поставив Міноборони Угорщини завдання проаналізувати варіанти дій силових структур Угорщини для захисту угорської діаспори на українській території”, – йдеться в матеріалі.

Правда, угорські військові сприйняли вказівку без ентузіазму.

Крім того, згідно з їхніми висновками, по-перше, фізичне втручання Угорщини в ситуацію на Закарпатті призведе до критично непередбачуваних наслідків для цієї країни.

По-друге, бойовий потенціал угорської й української армій непорівнянний.

По-третє, стан боєготовності навіть наявних збройних сил Угорщини не дозволяє здійснювати силові акції – більшість бойових підрозділів просто не зможуть висунутися з технікою за межі своїх баз.

Єдине, що видається можливим, то це організація в Угорщині пунктів прийому біженців з України, “які постраждали від антиугорських акцій центральної влади”. До слова, такий самий варіант відпрацьовувався і в момент активної фази Революції Гідності 2013-2014 рр.

Як повідомляли, Угорщина пообіцяла “боляче вдарити по майбутньому України” у відповідь на підписання закону “Про освіту” президентом Петром Порошенком. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Угорщина блокуватиме будь-які ініціативи України в напрямку європейської інтеграції й у рамках участі в програмах “Східного партнерства”.
Loading...Залишити коментар