Прем’єр Великобританії розповів про свою частку в офшорі

0

kemeron

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон розповів про свою часту в офшорній компанії.

Про це пише ВВС.

Кемерон розповів, що він та його дружина володіли часткою в офшорній компанії, створеній його покійним батьком.

За словами прем’єра, цю частку вони продали у 2010 році, отримавши за неї приблизно 30 тисяч фунтів (приблизно 42 тисячі доларів).

Парламентська опозиція раніше закликала провести незалежне розслідування у зв’язку зі згадкою родича прем’єра у так званих “панамських документах”. Крім того, про намір ретельно їх вивчити заявила Служба з податків і митних питань Сполученого Королівства.

Нагадаємо, 3 квітня Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, що використовуються впливовими людьми для ухилення від сплати податків.

Серед фігурантів офшорного скандалу значаться прізвища 12 діючих і колишніх світових лідерів, бізнесменів і офіційних осіб, включаючи президента РФ Путіна, президента України Порошенка, відомого футболіста Ліонеля Мессі й інших відомих впливових людей.

Серед власників офшорів, зокрема, матеріали про трьох людей, пов’язаних з Україною, – президента України Петра Порошенка, екс-прем’єра Павла Лазаренка і британського бізнесмена пакистанського походження Мохаммада Захура, який живе і працює в Україні.

З опублікованих документів стало відомо, що Порошенко не передав “Рошен” в “сліпий траст”, а вивів в офшор, а одеський мер Геннадій Труханов взагалі має російський паспорт.
Loading...Залишити коментар