Президент проти рівності між жінками та чоловіками - Перший Соціальний

Президент проти рівності між жінками та чоловіками

0

islam

На конференції, присвяченій правам жінок, що проходила в Стамбулі, президент Туреччини Раджеп Таіп Ердоган висловився проти рівності між чоловіками та жінками.

Сьогодні на конференції на честь Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насилля по відношенню до жінок президент Туреччини виступив з критикою фемінізму: «Наша релігія визначила призначення жінки – вона повинна бути матір’ю. Це не можна пояснити феміністкам, оскільки вони відкидають ідею материнства», – сказав Ердоган.

Також, президент Туреччини наголосив, що сама природа чоловіків та жінок не дає їм однакових прав, а жінка, особливо вагітна, не може виконувати таку ж роботу, як чоловіки.

«Жінкам не потрібна рівність – їм необхідно, щоб їм надавали повагу нарівні з чоловіками», – завершив Ердоган.

Залишається незрозумілим тільки одне. Невже президент Туреччини, говорячи про рівність прав, розуміє однакову роботу чи однакові навантаження і вимоги від чоловіків та жінок? З таким самим успіхом можна говорити, що дітям та пенсіонерам не потрібні рівні права, а тільки повага. Зрозуміло, що Ердоган лукавить, а під гарними та завуальованими тезами приховує справжнє ставлення до жінок.
Loading...Залишити коментар