Прихильника диктатора Франко “зігували” біля його могили

0

В монументальному комплексі “Долина полеглих” біля Мадрида пройшла акція протесту проти наміру уряду Іспанії перенести останки диктатора Франсиско Франко з мавзолею.

Про це повідомляє газета The Local і агентство EFE.

Акцію влаштували представники ультраправих груп, які закликали до “національного, патріотичного і релігійного паломництва”, щоб уникнути “розкрадання могили”. Вони скандували “руки геть від Долини”, “Хай живе Іспанія!”, “Франко, Франко, Франко”.

Мітинг зібрав кілька тисяч людей. Демонстранти співали гімн фалангістів Франко Cara al Sol ( “Обличчям до сонця”). Засновник руху фалангістів Хозе Антоніо Прімо також похований в “Долині полеглих”. Багато хто прийшов на демонстрацію з прапором Іспанії часів правління Франко.

Деякі протестувальники в ході мітингу активно “зігували” – салютували нацистським привітом.

Звучали також гасла “Віва Іспанія!”, “Віва Франко!”, “Каталонія – це Іспанія!”, “Іспанці – так, біженці – ні!”, “Франко не вмер!” та інші.

До акції приєднався і правнук диктатора Луїс Альфонсо де Бурбон, який сфотографувався з учасниками демонстрації. Відзначається, що присутні скандували гасла на підтримку Франко.
Loading...Залишити коментар