Принц розбещував неповнолітніх українок

0

foto

Нашумівша історія в місті Тернопіль про розбещення неповнолітніх українських дівчат іноземними студентами з Королівства Йорданія, наростає новими фактами.

З самого початку на правих підписках в соціальних мережах та навіть в деяких ЗМІ намагались перевести цей конфлікт в статус національного. Мовляв, ось так араби поводяться з українськими неповнолітніми дівчатами.

Один з громадських активістів міста Тернопіль на зустрічі з представником поліції Ростиславом Прокопчуком розповів, що, за неперевіреною інформацією, один із учасників злочину є принцом своєї країни. Поліцейський не підтвердив, але і не спростував таку інформацію. Фактично з самого початку можна було зрозуміти, що велика частина іноземних студентів є дітьми не бідних прошарків населення, а тими, кого в Україні називають «мажорами». І не колір шкіри та національність впливає на ставлення мажорів до людей з нижчих прошарків суспільства.

До речі, приблизно в той же час коли сталась історія з цими іноземними студентами, відбулось зґвалтування в селищі міського типу Буштино Тячівського району Закарпатської області. 7 місцевих підлітків, серед яких теж були так звані «мажори», ґвалтували 13-річну дівчину, заманивши її до будинку. Ця історія, на диво, не набула такого розголосу.
Loading...Залишити коментар